Služby

  • Předmětem naší činnosti je poskytování komplexních služeb v oboru stavebnictní. Povádění staveb a rekonstrukcí včetně instalací. 

Jedná se zejména o realizace pozemních staveb, novostaveb i rekonstrukcí. Při této činnosti uplatňujeme nové technologie pro úsporu energií a prodlužování životnosti staveb. Cílem naší firmy je poskytovat služby, které budou trvale uspokojovat požadavky našich zákazníků. Proto usilujeme, aby veškeré námi realizované práce splňovaly představy a požadavky našich objednatelů, a to jak v cenách, tak i v jejich kvalitě a termínech provádění. Od založení se nám podařilo prosadit se v náročné konkurenci a získat si dobré jméno u našich objednatelů. A dobré jméno si chceme i nadále udržet.

 

  •   Komplexní výstavba rodinných domů

Výstavbu rodinných domů provádíme na základě projektové dokumentace, případně dle požadavků zákazníka, ať už se jedná o hrubou stavbu nebo stavbu rodinného domu na klíč. Výstavbu provádíme z tradičně prověřených materiálů, ať už v podobě klasického zděného domu nebo dřevostavby.

  •  Instalace

K nedílné součásti našich nabízených služeb patří instalační práce, prováděné školenými pracovníky v daném oboru s patřičnými znalostmi a osvědčením.

Vodoinstalatérské a Topenářské práce, Elektroinstalační práce, instalace a spouštění Tepelných čerpadel.

Ilustrační foto

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu